album Český volk

Tanzanity.cz nabízejí drahokamy jako investici i jen tak pro radost

Logo Tanzanity

Tanzanit je odrůdou minerálu zoisit a patří mezi nejkrásnější drahokamy světa. Má velmi výraznou trichorickou podstatu, což v praxi to znamená, že z každého úhlu odráží jinou barvu. Podle mnoha obdivovatelů svou krásou předčí dokonce i smaragdy, safíry nebo rubíny a rozhodně si zaslouží svou přezdívku „král drahokamů“.

Jediný tanzanitový důl na světě se vytěží během 20 let

V posledních letech nabírá prodej tanzanitů na obrátkách, především kvůli vysokému zájmu investorů. Podle nejnovějších odhadů se totiž do 20 let kompletně vytěží jediný tanzanitový důl na světě. Co se s cenou drahokamu stane potom, je jasné. Raketově vzroste. Jestliže tedy hledáte dlouhodobou investici, rozhodně nákup tanzanitů zvažte co nejdříve.

Drahé kameny dostupné pro každého

Rádi vám s tím pomohou na e-shopu Tanzanity.cz. Posláním jeho provozovatelů je dopřát možnost koupě vlastního drahokamu nebo hotového šperku s drahým kamenem skutečně všem. Zajímavé je, že příběh tohoto e-shopu začal vlastně už před více než 100 lety. Jeden z předků současného majitele totiž drahokamy sám prodával. Obchod tak na jeho odkaz navazuje a také si dává za cíl poskytovat příznivé ceny a profesionální servis.

Na e-shopu najdete různé velikosti drahých kamenů. Menší bez certifikace jsou vhodné především pro drobné střadatele nebo ty, kdo chtějí komukoliv udělat drobnou radost. Do druhé kategorie spadají větší drahokamy, které jsou ideální spíše jako větší investice a ke každému z nich je přiložen certifikát pravosti od předních gemologických laboratoří, jako jsou např. IGI nebo IGLT. E-shop navíc spolupracuje s Českou gemologickou laboratoří, která může na přání zákazníků jakýkoliv drahokam znovu certifikovat.

Vedle tanzanitů nakoupíte i rubíny, smaragdy nebo safíry

Nicméně to není vše. Objevíte zde nejen tanzanity, ale také akvamaríny, rubíny, smaragdy, topazy, turmalíny nebo třeba safíry. I když třeba posledně jmenované platí za jedny z nejcennějších drahokamů světa, e-shop Tanzanity.cz prodává safíry za velmi příznivé ceny, aby si je mohl dovolit skutečně každý. Podobně jako ostatní drahé kameny v nabídce, také safíry můžete koupit jak upravené, tak neupravené.

Pokud byste rádi koupili celý šperk, navštivte kategorii hotové šperky. Najdete v ní drahými kameny osazené prsteny, přívěsky či náušnice, které se skvěle hodí jako dárek pro někoho blízkého. Majitelé e-shopu Tanzanity.cz zaručují, že tyto šperky jsou skutečnými originály a obdarovaným tak ukážete, že vám na nich opravdu záleží.

Kdybyste si s něčím kolem drahokamů nevěděli rady, nebojte se majitelům e-shopu napsat nebo zavolat. Od těchto odborníků na drahé kameny se vám dostane profesionální a rychlé odpovědi.

Zpět na úvodní stránku